Skip to content

Rezerwacja stolika

Barkoregulamin:

  1. Rezerwacje stolika odbywają się poprzez system rezerwacyjny. Liczba osób, na które można zrobić rezerwację zamyka się w przedziale 2-6. Dzieci to też ludzie!
  2. O prawidłowo dokonanej i przyjętej rezerwacji restauracja informuje, wysyłając na podany adres e-maila z potwierdzeniem, lub SMS na podany przez Gościa numer telefonu. Rezerwacja jest skutecznie dokonana z chwilą otrzymania jej potwierdzenia emailem lub SMSem.
  3. Jednorazowa opłata za rezerwację wynosi 90 zł za osobę. Jest to opłata zwrotna w momencie płacenia rachunku. W przypadku spóźnienia na umówioną godzinę 15 minut i więcej, opłata przepada, a rezerwacja jest nieaktualna.
  4. W przypadku zdarzeń losowych wykluczających pojawienie się w restauracji, istnieje możliwość odwołania rezerwacji drogą mailową na maksymalnie 24 godziny przed zarezerwowanym terminem. Nasz zespół nie może zagwarantować skuteczności odwołania rezerwacji dokonanego później niż 24 godziny przed planowanym terminem. W takim przypadku opłata jest zwracana na to samo konto, z którego była dokonana. Nie ma możliwości zmiany numeru konta czy wypłacenia środków gotówką.
  5. Nie zapraszamy gości ze zwierzętami domowymi, z wyjątkiem psów przewodników.
  6. Skargi bądź nieprawidłowości związane z procesem rezerwacyjnym prosimy kierować na adres mailowy: info@barka.com. Nasz zespół odpowie na nie w ciągu maks. 72 godzin.
  7. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją Barkoregulaminu.

Korzystanie z usługi oznacza wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu. Informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zapraszamy od maja do września

Prażmowo 58, 11-520 Ryn

+48 601 357 788
+48 663 095 553

info@barka.com.pl

GM2016
GM2017
GM2018
GM2019
GM2020

Zapraszamy do obserwowania nas na:

Copyright © 2022 Barka. All rights reserved.