Skip to content

Rezerwacja stolika

Barkoregulamin:

  1. Rezerwacji stolika dokonuje się poprzez poniższy system rezerwacyjny. Akceptowalna liczba osób w ramach jednej rezerwacji mieści się w przedziale od 2 do 6 osób. Zaznaczamy, że dzieci to też ludzie – uwzględniane są jako osoby w tym przedziale.
  2. Resturacja Barka potwierdza prawidłowo dokonaną rezerwację, wysyłając e-mail z potwierdzeniem na podany przez Gościa adres e-mailowy lub wiadomość SMS na numer telefony wskazany przez Gościa. Rezerwacja staje się skuteczna po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem lub SMS-em.
  3. Opłata za rezerwację wynosi 90 złotych od osoby i jest to jednorazowa opłata zwrotna, która zostanie odjęta od rachunku końcowego. W przypadku spóźnienia się na umówioną godzinę o więcej niż 15 minut, opłata przepada, a rezerwacja uznawana jest za nieważną.
  4. W przypadku zdarzeń losowych wykluczających pojawienie się w restauracji, istnieje możliwość odwołania rezerwacji drogą mailową na maksymalnie 24 godziny przed zarezerwowanym terminem. W takim przypadku opłata jest zwracana na to samo konto, z którego była dokonana. Nie ma możliwości zmiany numeru konta czy wypłacenia środków gotówką. Nasz zespół nie może zagwarantować skuteczności odwołania rezerwacji dokonanego później niż 24 godziny przed planowanym terminem.
  5. Nie zapraszamy gości ze zwierzętami domowymi, z wyjątkiem psów przewodników.
  6. W przypadku skarg lub zastrzeżeń dotyczących procesu rezerwacji prosimy o kontakt drogą mailową na adres: info@barka.com.pl. Nasz zespół odpowie na zgłoszenie w ciągu maksymalnie 72 godzin.
  7. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją Barkoregulaminu.
Korzystanie z usługi oznacza wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu. Informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Zapraszamy od maja do września.
Prażmowo 58, 11-520 Ryn
+48 601 357 788
+48 663 095 553
info@barka.com.pl 
NIP: 5251174993
GM2016
GM2017
GM2018
GM2019
GM2020
Obserwuj nas:
Copyright © 2024 Barka.
All rights reserved.