Skip to content

Wyznawane wartości

Logo_circle
BARKA… miejsce do jedzenia, odkrycia, doświadczania.
Postanowiliśmy stworzyć Barkę zafascynowani Mazurami. W swojej działalności staramy się chociaż odrobinę dorównać urokowi naszej okolicy.
Zasób 1
W naszym menu nie znajdziecie dań uważanych za regionalne, które są pozostałością kolonialną po okupacji i przesiedleniach. Wychodzimy z założenia, że Mazury zasługują na więcej. Stawiamy tezę, że aby szczęśliwie żyć nie powinno się jeść byle czego i byle jak, popijając byle jakim trunkiem. Dlatego uzupełnieniem do kuchni są wyselekcjonowane wina z całego świata.

Na talerzu i w kieliszku

To, co prezentujemy Państwu w ramach fundiningu (celowo nie fine!) jest efektem naszych doświadczeń z kuchnią śródziemnomorską, polską i kuchniami azjatyckimi. Zdarzają się także twisty z kuchnią marokańską. Stawiamy na różnorodne jedzenie w małych ilościach, dlatego większość menu zawiera się w przystawkach, uzupełnionych kilkoma daniami głównymi i nieskomplikowanymi deserami, zależnymi od pory roku (i humoru). Wszystkie pozycje stemplowane są znakiem jakości Barki i powstają od początku w naszej, nomen omen niedużej, kuchni. Aktualizowane menu dostępne jest na naszym Facebooku.
Pracujemy na produktach z różnych zakątków ziemi: owocach morza i jakościowym mięsie, które nie pochodzą z hodowli masowej. Jednakże, z racji przekonań nie oferujemy specjalnego menu dla wegan i wegetarian. Podobnie nie posiadamy menu dedykowanego dzieciom – jesteśmy przekonani, że dzieci to też ludzie, a nie kosmici i dlaczego mielibyśmy traktować je mniej poważnie?
Zasób 2
Zasób 3
Wina, jakie Państwu serwujemy poddajemy surowej ocenie i selekcji. To, co znajduje się ostatecznie w karcie jest wynikiem wielu testów i przemyśleń. Jednocześnie wierzymy, że dobre wina nie muszą kosztować majątku i są osiągalne za równowartość dania głównego. Sugerujemy zdanie się na nas kwestii doboru wina do wybranego przez Państwa menu i okazji.
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
Telefonicznie: 601 357 788 lub 663 095 553
Mailowo: info@barka.com.pl
foto_1
Zapraszamy od maja do września.
Prażmowo 58, 11-520 Ryn
+48 601 357 788
+48 663 095 553
info@barka.com.pl 
NIP: 5251174993
GM2016
GM2017
GM2018
GM2019
GM2020
Obserwuj nas:
Copyright © 2022 Barka. 
All rights reserved.